----- -

Miło nam poinformować, iż Gminny Ośrodek Kultury w Przemęcie otrzymał nagrodę Starosty
Wolsztyńskiego
ZŁOTE LOGO. Nagroda przyznana została za organizowane od wielu lat Przemęckie
Rajdy Rowerowe jako
najciekawszy produkt turystyczny Powiatu Wolsztyńskiego.
Kapituła konkursowa przemęckie rajdy oceniła
najwyżej spośród zgłoszonych do konkursu propozycji.

W dziedzinie gospodarki nagrody ZŁOTE LOGO otrzymali również m.in. reprezentanci gminy Przemęt: Przedsiębiorstwo Grzegorza Stępczaka z Błotnicy oraz Firma Dominika Zająca z Błotnicy. Wręczono również dziewięć odznaczeń za Zasługi dla Powiatu Wolsztyńskiego. Ten zaszczytny tytuł przyznano m.in. Panu Józefowi Pauchowi z Nowej Wsi.

Uroczystość wręczenia nagród uświetniła prezentacja gminy Przemęt, podczas której wystąpili: Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminnego Ośrodka Kultury w Przemęcie, Zespół Wokalny Gioielli (świąteczne piosenki zaprezentowali się Anna Woś i Kamil Hanusek), para taneczna Oliwia Olbińska i Mateusz Frąckowiak uczniowie Szkoły Podstawowej w Przemęcie, trenują taniec towarzyski w szkole "LATINA" w Wolsztynie kategoria "D" oraz UKS Pohl Judo Przemęt kierowany przez Damiana Lisiewicza.

Relacja z uroczystości także na stronie www.powiatwolsztyn.pl.